Zahájení školního roku

01/09/2024

Milé děti, vážení rodiče,

opět se nám přiblížil začátek dalšího školního roku a my se těšíme, až Vás opět všechny přivítáme ve střížovské škole. Rozvrhy na nový školní rok již najdete v záložce Základní škol - Rozvrhy. V prvním školním týdnu bude organizace vypadat takto:

Pondělí 2. 9.

- zahájení školního roku - 2. - 5. ročník 7, 30 - 8,15 (ŠD do 13,00 hodin; nedružinové - 4. a 5. ročník - mohou počkat ve škole do odjezdu dopoledních autobusů)

1. ročník - 8,00 - 8,45 (přivítání starostou obce a ředitelkou školy; povídání s třídní učitelkou).

Úterý 3. 9. - příprava sešitů, učebnic a pracovních sešitů, seznámení s rozvrhem a organizačními záležitostmi, poučení o bezpečnosti a dopravní kázni.

Středa 4. 9. - pátek 6. 9. -  vyučování do 11,15 (podle rozvrhu).

Ranní družina bude od prvního školního dne fungovat v běžném provozu (od 6,35 hodin).

Obědy na pondělí 2. 9. je třeba přihlásit individuálně nejdéle do pátku 30. 8.! V dalších dnech budou mít všechny děti obědy již přihlášené automaticky.

Společné třídní schůzky pro rodiče - čtvrtek 5. 9. od 16,00 (v případě přiznivého počasí opět na zahradě školy).